Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Szkolenie w Muszynie dla PHD
2015-03-27

więcej...

Tegola Polonia miała przyjemność gościć na szkoleniu organizowanym przez Polskie Hurtownie Dachowe dla swoich Członków w dniach 17-19/03/2015 w Muszynie. Tegola Polonia przedstawiła nowe produkty ze swojej oferty w zakresie dachów spadzistych i płaskich.

Zaprezentowaliśmy nowości w gontach bitumicznych tj. dachówki modyfikowane poliolefinami o nowych kształtach CASTELLO, VERSAILLE i CHALET.

Uczestnicy szkolenia podziwiali najnowsze osiągnięcia firmy w zakresie dachówek krytych metalem, a szczególnie nowy rodzaj dachówki powlekanej aluminium ULTIMETAL. Dachówka jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych GOLD, NATURAL, BRONZE i SLATE.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też najnowsze papy termozgrzewalne modyfikowane APP i SBS.

Serdecznie dziękujemy za poświecony czas i uwagę.

 

NOWOŚĆ - dachówki bitumiczne polimeryczne
2015-02-02

więcej...

Tegola Canadese jest firmą z grupy IWIS Group, specjalizujacą się w produkcji dachówek bitumicznych. W ostatnim roku opracowała nową technologicznie zaawansowaną dachówkę modyfikowaną poliolefinami EURO POLIMERIC SHINGLES.

Gama produktów została poszeżona o nowe wzory: VERSAILLE, CHALET, CASTELLO.

Wiecej informacji możecie Państwo uzyskać u naszych Doradców Techniczno-Handlowych.

 

EPS VERSAILLE EPS CHALET EPS CASTELLO

Inwestycja w przyszłość c.d.
2014-05-12

więcej...

W dniu 13/02/2014r. został przeprowadzony wykład dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Tematykę wykładu stanowiły bitumiczne pokrycia dachowe, zabezpieczenie dachów płaskich i tarasów oraz systemy fotowoltaniczne Tegosolar.