Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Seminarium dla architektów
2008-09-15

TEGOLA POLONIA organizuje w październiku kolejne seminarium dla architektów z cylku "Naturalne źródła energii... źródłem przyszłości". Tym razem wszystkich chętnych by wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do Gdańska.

więcej...

Ze względu na duże zainteresowanie nowym rozwiązaniem, jakim jest dachówka TEGOSOLAR, firma TEGOLA POLONIA organizuje w październiku kolejne seminarium dla architektów z cylku "Naturalne źródła energii... źródłem przyszłości". Tym razem wszystkich chętnych by wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do Gdańska w dniu 14 października 2008r. Korzystając z uprzejmości SARP O. Wybrzeże, seminarium odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia we Dworze Bractwa Św. Jerzego, przy Targu Węglowym 27.

Na seminarium nasi specjaliści omawiać będą także rozwiązania systemowe Tegola w zakresie tarasów i ogrodów dachowych, a także przedstawią nowatorski, choć nie nowy rodzaj dachówek bitumicznych METAL LINE.  

Serdecznie zapraszamy wszystkich architektów!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium do dnia 10 października telefonicznie: 042 636 24 42 lub e-mailem: tegola@tegola.pl .

 

TEGOSOLAR - technologia przyszłości
2008-06-30

...Energia elektryczna jest coraz droższa. Odpowiedz sobie na jedno pytanie: Po co instalować fotowoltaiczny dach? Już 40 dachówek fotowoltaicznych TEGOSOLAR sprawi, że NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PŁACIĆ RACHUNKÓW ZA PRĄD PRZEZ CO NAJMNIEJ 25 LAT.

więcej...

Już dostępny jest najnowszy produkt firmy TEGOLA - fotowoltaiczna dachówka bitumiczna TEGOSOLAR. Produkt wykorzystuje zupełnie nową technologię, dzięki której jest 10-20% bardziej wydajny niż tradycyjne systemy fotowoltaiczne. Ponadto dachówki TEGOSOLAR są w 100% zintegrowane z pokryciem dachowym, co oznacza, że oprócz produkcji darmowej energii elektrycznej, spełniają także funkcję hydroizolacyjną.

Nowatorska technologia opracowana zostala przy wspołpracy światowego lidera w dziedzinie ogniw fotowoltaicznych - firmy United Solar Ovonic. 

czytaj więcej...

 

 

TEGOSOLAR

Seminaria dla architektów
2008-04-19

TEGOLA POLONIA organizuje cykl seminariów dla architektów poświęconych najnowszym technologicznie produktom. Kluczowym zagadnieniem omawianym na seminariach będzie bitumiczna dachówka solarna TEGOSOLAR - pierwsze na świecie tego typu rozwiązanie.

więcej...

TEGOLA POLONIA w trosce o znajomość nowych technologii przez projektantów oraz prawidłowe wykorzystanie swoich produktów organizuje cykl seminariów dla architektów. Spotkania te poświęcone będą najnowszym technologiom wprowadzonym na rynek przez firmę TEGOLA POLONIA. Kluczowym punktem w programie seminariów będzie TEGOSOLAR - bitumiczna dachówka solarna, jedyny tego typu produkt na świecie. Program spotkania dla architektów przewiduje także prezentację ekskluzywnej linii dachówek bitumicznych METAL LINE, pokrytych miedzią lub cynko-tytanem. Specjaliści Firmy TEGOLA POLONIA omówią także zagadnienie ogrodów dachowych z wykorzystaniem najnowszych technologicznie rozwiązań. Architektów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt z firmą TEGOLA POLONIA.

TERMINY:

4 czerwca 2008 - Warszawa; 11 czerwca 2008 - Wrocław; październik 2008 - Gdańsk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Obrazek 2