Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Zastosowanie geosyntetyków na wysypiskach odpadów - warsztaty
2009-03-03

więcej...
Jako firma specjalizująca się między innymi w rozwiązaniach dla budownictwa inżynieryjnego, w dniu 17.02.2009 w Warszawie, zorganizowaliśmy szkolenie dla architektów i wykonawców, zajmujących się projektowaniem i budową wysypisk odpadów. Szkolenie miało formę warsztatów projektowych, które poprowadził znakomity włoski inżynier - Massimiliano Nart. Warsztaty zatytuowane Zastosowanie geosyntetyków przy budowie i rekultywacji wysypisk odpadów były odpowiedzią firmy Tegola na rosnące zainteresowanie tematyką ochrony środowiska w budownictwie. Massimiliano Nart, ekspert w tej dziedzinie, podczas warsztatow analizował nietypowe rozwiązania konstrukcji wysypisk, wykorzystujące geosyntetyki.
geosyntetyki_wysypiska geosyntetyki_wysypiska geosyntetyki_wysypiska geosyntetyki_wysypiska geosyntetyki_wysypiska

Seminarium dla architektów
2008-09-15

TEGOLA POLONIA organizuje w październiku kolejne seminarium dla architektów z cylku "Naturalne źródła energii... źródłem przyszłości". Tym razem wszystkich chętnych by wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do Gdańska.

więcej...

Ze względu na duże zainteresowanie nowym rozwiązaniem, jakim jest dachówka TEGOSOLAR, firma TEGOLA POLONIA organizuje w październiku kolejne seminarium dla architektów z cylku "Naturalne źródła energii... źródłem przyszłości". Tym razem wszystkich chętnych by wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do Gdańska w dniu 14 października 2008r. Korzystając z uprzejmości SARP O. Wybrzeże, seminarium odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia we Dworze Bractwa Św. Jerzego, przy Targu Węglowym 27.

Na seminarium nasi specjaliści omawiać będą także rozwiązania systemowe Tegola w zakresie tarasów i ogrodów dachowych, a także przedstawią nowatorski, choć nie nowy rodzaj dachówek bitumicznych METAL LINE.  

Serdecznie zapraszamy wszystkich architektów!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium do dnia 10 października telefonicznie: 042 636 24 42 lub e-mailem: tegola@tegola.pl .

 

TEGOSOLAR - technologia przyszłości
2008-06-30

...Energia elektryczna jest coraz droższa. Odpowiedz sobie na jedno pytanie: Po co instalować fotowoltaiczny dach? Już 40 dachówek fotowoltaicznych TEGOSOLAR sprawi, że NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PŁACIĆ RACHUNKÓW ZA PRĄD PRZEZ CO NAJMNIEJ 25 LAT.

więcej...

Już dostępny jest najnowszy produkt firmy TEGOLA - fotowoltaiczna dachówka bitumiczna TEGOSOLAR. Produkt wykorzystuje zupełnie nową technologię, dzięki której jest 10-20% bardziej wydajny niż tradycyjne systemy fotowoltaiczne. Ponadto dachówki TEGOSOLAR są w 100% zintegrowane z pokryciem dachowym, co oznacza, że oprócz produkcji darmowej energii elektrycznej, spełniają także funkcję hydroizolacyjną.

Nowatorska technologia opracowana zostala przy wspołpracy światowego lidera w dziedzinie ogniw fotowoltaicznych - firmy United Solar Ovonic. 

czytaj więcej...

 

 

TEGOSOLAR