Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Odziaływanie wody na budowle
2010-02-11

W dniu 9 lutego w Radomiu  odbyło się szkolenie  dotyczące oddziaływania wody na różnego typu budowle.

więcej...

Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Radomskim Oddziałem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w salach Wyższej Szkoły Biznesu. Pan Tomasz Wiśniewski przedstawił różne sposoby zabezpieczania budynków przed oddziaływaniem wód. Zostały omówione takie elementy budowli jak dach spadziste, dachy płaskie w tym tarasy i ogrody dachowe. Szeroko została również omówiona tematyka związana ze stosowaniem materiałów hydroizolacyjnych, drenażowych i przeciwerozyjnych w budownictwie komunikacyjnym.

szkolenie radom szkolenie radom szkolenie radom

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.  

Zastosowanie geosyntetyków na wysypiskach odpadów - relacja
2009-09-25

Wrześniowa edycja warsztatów z zakresu Zastosowania geosyntetyków na wysypiskach odpadów jest już za nami. Spotkanie odbyło sie w salach łódzkiego hotelu Focus, w dn. 9 września 2009.

 

więcej...

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację ze spotkania z projektantami. Dziękujęmy wsztystkim obecnym za przybycie oraz cenne uwagi i dyskusje w kuluarach.

 

geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie

Wrześniowe warsztaty - Zastosowanie geosyntetyków na wysypiskach odpadów
2009-08-05

Firma Tegola Polonia Ltd we współpracy z włoskim producentem geosyntetyków - TeMa Srl już po raz drugi w tym roku oragnizuje szkolenie z zakresu Zastosowania Geosyntetyków na Wysypiskach Odpadów. Warsztaty przeznaczone są dla architektów i wykonawców zajmujących się projektowaniem oraz budową wysypisk odpadów a także...

więcej...

... dla urzędników wdrażających na tego typu obiektach europejskie projekty związane z ochroną środowiska. Druga edycja szkolenia odbędzie się w Łodzi w dn. 9 września b.r. Warsztaty są odpowiedzią firmy Tegola na rosnące zainteresowanie tematyką ochrony środowiska w budownictwie. Szkolenie poprowdzi włoski inżynier - Massimiliano Nart, który podczas warsztatów będzie analizował nietypowe rozwiązania konstrukcji wysypisk, wykorzystujące geosyntetyki.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnych warsztatach prosimy o zgłaszanie się do dn 1 września b.r. telefonicznie: 042 636 24 42, faxem: 042 637 32 05 lub e-mailem: paulina.bujala@tegola.pl