Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Targi Lublin
2011-03-31

Wyróżnienie dla dachówek fotowoltaicznych TEGOSOLAR na jubleuszowych Targach Budowlanych LUBDOM 2011

 

więcej...

W dniach 25-27 marca na targa LUBDOM w Lublinie dzięki uprzejmości firma Omega zaprezentowaliśmy zwiedzającym naszą dachówkę fotowoltaiczną TEGOSOLAR. Można było obejrzeć działający zestaw paneli TEGOSOLAR. Wytwarzany prąd zasilił odbiorniki elektryczne znajdujące się na stoisku firmy Omega. Z przyjemnościa informujemy, ze nasze dachówki fotowoltaiczne TEGOSOLAR zdobyły wyróżnienie w kategorii: MATERIAŁY I TECHNOLOGIE W BUDOWNICTWIE.

 

ZDJĘCIE 1

Od tradycji do nowoczesności dachówki bitumiczne Tegola Canadese
2010-10-13

W dniu 22 września firma Tegola Polonia prezentowała dachówki bitumiczne podczas Seminarium organizowanego przez Millennium Gazeta Budowlana w Kilecach.

więcej...

W dniu 22 września firma Tegola Polonia prezentowała dachówki bitumiczne podczas Seminarium organizowanego przez Millennium Gazeta Budowlana w Kilecach. Mieliśmy przyjemność zaprezentować pełną gamę naszych produktów bitumicznych począwszy od dachówek z foliami miedzianymi i tytanowo-cynkowymi poprzez gonty posypką z granulatu bazaltowego aż do najnowszego osiągnięcia Producenta dachówkę fotovoltaiczną.Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za uwagę i poświęcony czas.

Targi Kielce
2010-04-19

Tegola Polonia Ltd w  dniach 9-11 kwietnia prezentowała swoje dachówki bitumiczne na targach w Kielcach.

więcej...

W dniach 9-11 kwietnia odbyły się w Kielcach XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. W ich czasie prezentowana była oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz. Tegola Polonia Ltd prezentowa swoje produkty wraz z kielcką firmą Militaryshine. Pokazaliśmy najnowsze produkty Tegola Canadese dachówki fotovoltaiczne Tegosolar, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wielu zwiedzających zwróciło rónież uwagę na nasza podstawową ofertę obejmującą dachówki miedziane oraz dachówki z posypką z granulatu bazaltowego.