Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Targi Kielce
2010-04-19

Tegola Polonia Ltd w  dniach 9-11 kwietnia prezentowała swoje dachówki bitumiczne na targach w Kielcach.

więcej...

W dniach 9-11 kwietnia odbyły się w Kielcach XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. W ich czasie prezentowana była oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz. Tegola Polonia Ltd prezentowa swoje produkty wraz z kielcką firmą Militaryshine. Pokazaliśmy najnowsze produkty Tegola Canadese dachówki fotovoltaiczne Tegosolar, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wielu zwiedzających zwróciło rónież uwagę na nasza podstawową ofertę obejmującą dachówki miedziane oraz dachówki z posypką z granulatu bazaltowego.

Odziaływanie wody na budowle
2010-02-11

W dniu 9 lutego w Radomiu  odbyło się szkolenie  dotyczące oddziaływania wody na różnego typu budowle.

więcej...

Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Radomskim Oddziałem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w salach Wyższej Szkoły Biznesu. Pan Tomasz Wiśniewski przedstawił różne sposoby zabezpieczania budynków przed oddziaływaniem wód. Zostały omówione takie elementy budowli jak dach spadziste, dachy płaskie w tym tarasy i ogrody dachowe. Szeroko została również omówiona tematyka związana ze stosowaniem materiałów hydroizolacyjnych, drenażowych i przeciwerozyjnych w budownictwie komunikacyjnym.

szkolenie radom szkolenie radom szkolenie radom

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.  

Zastosowanie geosyntetyków na wysypiskach odpadów - relacja
2009-09-25

Wrześniowa edycja warsztatów z zakresu Zastosowania geosyntetyków na wysypiskach odpadów jest już za nami. Spotkanie odbyło sie w salach łódzkiego hotelu Focus, w dn. 9 września 2009.

 

więcej...

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację ze spotkania z projektantami. Dziękujęmy wsztystkim obecnym za przybycie oraz cenne uwagi i dyskusje w kuluarach.

 

geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie geosyntetyki_szkolenie