Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Szkolenie dekarzy
2012-03-27

W dniu 2 marca odbyło się szkolenie dla dużego grona dekarzy w miejscowości Frysztak na podkarpaciu

więcej...

W dniu 2 marca odbyło się szkolenie dla dużego grona dekarzy w miejscowości Frysztak na podkarpaciu. Szkolenie było organizowane przez firmę MPJ Świat Dachów, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Pan Zbigniew Żydzik zaprezentował najnowsze osiągnięcia w dziedzinie dachówek bitumicznych - dachówki fotovoltaiczne , dachówki miedziane i tytanowo-cynkowe. Wszystkim uczestniką szkolenia dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieją na dalszą owocną współprace.

Nowe ralizacje
2011-09-07

Firma Tegola Polonia realizuje nowe inwestycje z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

więcej...

Szanowni Państwo, pragniemy się podzielić dobrymi informacjami. Jesteśmy w trakcie realizacji dwóch prestiżowych inwestycji.

Pierwsza z nich to montaż innowacyjnych paneli fotovoltaicznych Tegosolar firmy Tegola Candese na dachu budynku mieszkaniowego. Projekt przewiduje wytwarzanie energii elektrycznej w ilości około 2 kW, w tym celu na dachu zamontowano 29 szt. paneli. Obecnie trwają prace elektryczne. Po zakończeniu, których poinformujemy Państwa o parametrach instalacji.

Druga inwestycja to realizacja drenażu liniowego przy użyciu maty drenażowej Speedrain ZM 814P w ciągu drogi krajowej S5 Gniezno- Kostrzyn. Zastosowanie naszego produktu umożliwia znaczne przyśpieszenie prac i jest ekonomiczną alternatywą typowego drenażu francuskiego. Obenie firma Dragados wbudowuje Speedrain na odcinku o długości 18 km.

Poniżej kilka zdjęć z realizacji. 

Tegosolar Tegosolar Speedrain Speedrain Speedrain

Targi Toruń
2011-04-28

Tegola Polonia prezentowała swoje produkty na Targach Budownictwa w Toruniu

 

więcej...

Tegola Polonia prezentowała swoje produkty na Targach Budownictwa, które odbyły się w Toruniu w dniach 26-27 marca 2011 roku w Centrum Targowym "PARK" pod hasłem "OD DZIAŁKI PO DOM". Dzięki firmie EKO-DOM mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych podstawowych produktów jakimi są dachówki bitumiczne z warstwą wykończeniową z ceramizowanego granulatu bazaltowego oraz z powłokami metalowywymi wykonanymi z miedzi lub tytano-cynku. Eksponowane produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzaiących.