Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Targi Toruń
2011-04-28

Tegola Polonia prezentowała swoje produkty na Targach Budownictwa w Toruniu

 

więcej...

Tegola Polonia prezentowała swoje produkty na Targach Budownictwa, które odbyły się w Toruniu w dniach 26-27 marca 2011 roku w Centrum Targowym "PARK" pod hasłem "OD DZIAŁKI PO DOM". Dzięki firmie EKO-DOM mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych podstawowych produktów jakimi są dachówki bitumiczne z warstwą wykończeniową z ceramizowanego granulatu bazaltowego oraz z powłokami metalowywymi wykonanymi z miedzi lub tytano-cynku. Eksponowane produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzaiących.

Targi Lublin
2011-03-31

Wyróżnienie dla dachówek fotowoltaicznych TEGOSOLAR na jubleuszowych Targach Budowlanych LUBDOM 2011

 

więcej...

W dniach 25-27 marca na targa LUBDOM w Lublinie dzięki uprzejmości firma Omega zaprezentowaliśmy zwiedzającym naszą dachówkę fotowoltaiczną TEGOSOLAR. Można było obejrzeć działający zestaw paneli TEGOSOLAR. Wytwarzany prąd zasilił odbiorniki elektryczne znajdujące się na stoisku firmy Omega. Z przyjemnościa informujemy, ze nasze dachówki fotowoltaiczne TEGOSOLAR zdobyły wyróżnienie w kategorii: MATERIAŁY I TECHNOLOGIE W BUDOWNICTWIE.

 

ZDJĘCIE 1

Od tradycji do nowoczesności dachówki bitumiczne Tegola Canadese
2010-10-13

W dniu 22 września firma Tegola Polonia prezentowała dachówki bitumiczne podczas Seminarium organizowanego przez Millennium Gazeta Budowlana w Kilecach.

więcej...

W dniu 22 września firma Tegola Polonia prezentowała dachówki bitumiczne podczas Seminarium organizowanego przez Millennium Gazeta Budowlana w Kilecach. Mieliśmy przyjemność zaprezentować pełną gamę naszych produktów bitumicznych począwszy od dachówek z foliami miedzianymi i tytanowo-cynkowymi poprzez gonty posypką z granulatu bazaltowego aż do najnowszego osiągnięcia Producenta dachówkę fotovoltaiczną.Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za uwagę i poświęcony czas.