Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Hydroizolacje rowów i korpusu drogi w ciągu Autostrady A1
2012-04-26

Tegola Polonia dostarcza geomebrany wytłaczne Tefond Plus na budowę odcinka Autostrady A1 realizowanej przez firmę SRB Polska.

 

więcej...

Tegola Polonia dostarcza geomebrany wytłaczne Tefond Plus na budowę odcinka Autostrady A1 realizowanej przez firmę SRB Polska.

Budowa  Autostrady A1 z Torunia do Strykowa rozpoczeła się 16 lipca 2010 r. i przebiega przez województwa kujawsko-pomorskie i łódzkie .
W ramach inwestycji na odcinkach Czerniewice – Odolion, Odolion – Brzezie, Brzezie – Kowal, Sójki – Kotliska i Piątek – Stryków w sumie wybudowanych zostanie 100 km autostrady A1. 

Nasz materiał jest stosowany do uszczelnienia rowów odwadniających oraz jako warstwa odcinająca w korpusie drogi.

Szkolenie dekarzy
2012-03-27

W dniu 2 marca odbyło się szkolenie dla dużego grona dekarzy w miejscowości Frysztak na podkarpaciu

więcej...

W dniu 2 marca odbyło się szkolenie dla dużego grona dekarzy w miejscowości Frysztak na podkarpaciu. Szkolenie było organizowane przez firmę MPJ Świat Dachów, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Pan Zbigniew Żydzik zaprezentował najnowsze osiągnięcia w dziedzinie dachówek bitumicznych - dachówki fotovoltaiczne , dachówki miedziane i tytanowo-cynkowe. Wszystkim uczestniką szkolenia dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieją na dalszą owocną współprace.

Nowe ralizacje
2011-09-07

Firma Tegola Polonia realizuje nowe inwestycje z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

więcej...

Szanowni Państwo, pragniemy się podzielić dobrymi informacjami. Jesteśmy w trakcie realizacji dwóch prestiżowych inwestycji.

Pierwsza z nich to montaż innowacyjnych paneli fotovoltaicznych Tegosolar firmy Tegola Candese na dachu budynku mieszkaniowego. Projekt przewiduje wytwarzanie energii elektrycznej w ilości około 2 kW, w tym celu na dachu zamontowano 29 szt. paneli. Obecnie trwają prace elektryczne. Po zakończeniu, których poinformujemy Państwa o parametrach instalacji.

Druga inwestycja to realizacja drenażu liniowego przy użyciu maty drenażowej Speedrain ZM 814P w ciągu drogi krajowej S5 Gniezno- Kostrzyn. Zastosowanie naszego produktu umożliwia znaczne przyśpieszenie prac i jest ekonomiczną alternatywą typowego drenażu francuskiego. Obenie firma Dragados wbudowuje Speedrain na odcinku o długości 18 km.

Poniżej kilka zdjęć z realizacji. 

Tegosolar Tegosolar Speedrain Speedrain Speedrain