Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Październik miesiącem szkoleń
2012-10-11

W miesiącu październiku zaplanowaliśmy cykl szkoleń dotyczących hydroizolacji.

więcej...

Poniżej krótka informacja o już przeprowadzonych seminariach:

3/10/2012 - obyło się szkolenie z zakresu stosowania i montażu membran tłoczonych Tefond System. W czasie szkolenia omawiane były właściwości i zastosowania produktu. Na zkończenie obyło się szkolenie praktyczne z montażu membran.

4/10/2012 - mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą ofertę na zaproszenie "Sieci Budowlanej" na organizowanym spotkaniu we Włodzimierzowie SIEĆ BUDOWLANA.

9/10/2012- na zaproszenie firmy Centrum  Kształcenia  Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej IKKU Sp. z o.o. organizującej szkolenie dla firmy Hochtief mogliśmy omówić sposoby wykonywania hydroizolacji na dachach płaskich z zastosowaniem pap termozgrzewalnych i mat drenażowych.

cdn

 

 

 

 

 

 

 

Doskonalenie wiedzy teoretycznej poprzez praktykę
2012-07-30

W dniu 3 lipca w siedzibie spółki w Łodzi odbyło się Spotkanie Doradców Techniczno-Handlowych firmy Tegola Polonia.

 

więcej...

Spotkanie było podsumowaniem 20 lecia istnienia firmy Tegola Polonia Ltd na rynku materiałów budowlanych.

Jak zawsze spotkanie nie było jedynie czasem poświęconym na świętowanie, ale miało również na celu powiększenie wiedzy technicznej z zakresu oferowanych przez nas materiałów.

Tym razem przy udziale naszych włoskich kontrahentów doskonaliliśmy naszą wiedzę praktyczną z technologii montażu dachówki bitumicznej Tegola Canadese. W czasie szkolenia wszyscy uczestnicy mogli fizycznie spróbować swoich sił w trudnej sztuce dekarskiej. Mamy nadzieje, że tą wiedzą będziemy mogli się podzielić z naszymi Klientami.

Hydroizolacje rowów i korpusu drogi w ciągu Autostrady A1
2012-04-26

Tegola Polonia dostarcza geomebrany wytłaczne Tefond Plus na budowę odcinka Autostrady A1 realizowanej przez firmę SRB Polska.

 

więcej...

Tegola Polonia dostarcza geomebrany wytłaczne Tefond Plus na budowę odcinka Autostrady A1 realizowanej przez firmę SRB Polska.

Budowa  Autostrady A1 z Torunia do Strykowa rozpoczeła się 16 lipca 2010 r. i przebiega przez województwa kujawsko-pomorskie i łódzkie .
W ramach inwestycji na odcinkach Czerniewice – Odolion, Odolion – Brzezie, Brzezie – Kowal, Sójki – Kotliska i Piątek – Stryków w sumie wybudowanych zostanie 100 km autostrady A1. 

Nasz materiał jest stosowany do uszczelnienia rowów odwadniających oraz jako warstwa odcinająca w korpusie drogi.