Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Aktualności

Inwestycja w przyszłość
2014-04-24

Na zaproszenie Zespołu Szkół Budowlanych ..

więcej...

w Katowicach w październiku przeprowadziliśmy szkolenie dotyczące systemów hydroizolacyjnych oraz ogrodów zielonych. Szeroko zostały omówione obecnie stosowane rozwiązania z zastosowaniem geokompozytów drenażowych oraz membran tłoczonych z polietylenu wysokiej gęstości.  Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży oraz nauczycieli. podziękowanie.pdf [104.2Kb]

szkolenie Katowice szkolenie Katowice

Otwarcie sklepu internetowego
2013-05-09

W dniu 20/05/2013 otwieramy nasz sklep internetowy pod adresem www.sklep.tegola.pl.

Dla  Klientów składających zamówienia do końca maja rabat 5%.

Zapraszamy do zakupów.

więcej...

Szkolenia dekarzy- nowe spojrzenie na dachówki bitumiczne
2013-03-01

Dachówki fotkatalityczne ACTIROOF zaprezentowane zostały po raz pierwszy na szkoleniu dla dekarzy, które odbyło się 14/02/2013 roku w siedzibie Oddziału Szczecińskiego PSD.

więcej...

W dniu 14.02  na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddział Szczecin odbyło się szkolenia Wykonawców na temat dachówek bitumicznych Tegola Polonia.  Przedstawiliśmy aspekty techniczne układania dachówek, rozmierzania dachu. Zwróciliśmy szczególna uwagę na dachówki fotovoltaiczne TEGOSOLAR  oraz dachówki z powłokami metalowymi Prestige. Zaprezentowaliśmy również nową dachówkę fotokatalityczną Actiroof, której posypka pozwala na usuwanie zanieczyszczeń atmosferycznych.

Dachówki ACTI ROOF firmy Tegola Canadese mające specjalną fotokataliczną posypkę zawierającą dwutlenek tytanu (TiO2). Substancja zostaje aktywowana pod wpływem działania promieni słonecznych. Na powierzchni dachu tworzą się wolne rodniki OH- i O2-o silnych właściwościach utleniających, które utleniają i rozkładają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Pozwalają zredukować szkodliwe tlenki azotu NOx na drodze procesów fotochemicznych i utleniania, do nieszkodliwych jonów azotanowych. W końcowej fazie procesu jony azotanowe tworzą na powierzchni dachu sole (azotany) neutralizowane i spłukiwane przez opady atmosferyczne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i uwagę.