Strona główna Informacje o Tegoli Rozwiązania techniczne E-SKLEP Gonty bitumiczne Aktualności Kariera Kontakt
 

Menu

Twoja aktualna pozycja: Dachy płaskie

Dachy płaskie

Jednym z haseł towarzyszących firmie TEGOLA POLONIA jest "Woda pod kontrolą". Pragnąc być autorytetem w dziedzinie hydroizolacji firma od lat współpacuje z włoskim producentem najwyższej jakości pap termozgrzewalnych General Membrane. Są to materiały produkowane na bazie bitumów modyfikowanych zarówno elastomerami (SBS) jak i plastomerami (APP). Jako jedna z pierwszych na świecie, firma wprowadziła do produkcji wysoce zaawansowaną modyfikację bitumu poliolefinami (APAO). Dzięki zastosowaniu różnych rodzajów modyfikacji bitumu oraz różnych wkładek nośnych jesteśmy w stanie spełnić każde wymaganie naszych klientów, w zakresie doboru odpowiedniej hydroizolacji.

Poszczególne rodzaje polimerów modyfikujących nadają mieszaninie konkretnych właściwości:

  • Modyfikacja plastomerami APP nadaje dobrą elastyczność w niskich temperaturach, wysoką wytrzymałość na ciepło i promienie UV.
  • Modyfikacja elastomerami SBS nadaje dużą wydłużalność oraz doskonałą elastyczność w niskich temperaturach.
  • Modyfikacja poliolefinami APAO daje doskonałą wytrzymałość na procesy starzenia, dużą wytrzymałość na wysoką temperaturę i na działanie promieni UV, nadzwyczajną elastyczność w niskich temperaturach.

ZBROJENIE: Poszczególne rodzaje wkładek wzmacniających nadają produktowi finalnemu doskonałe parametry wytrzymałościowe na rozciąganie i rozrywanie, stabilność wymiarów, odporność na przebicie statyczne i dynamiczne.

IMAGE_Dachy płaskie